• از دید دکتر ماکان آریا پارسا جملات انگیزشی کسب و کار می توانند در روحیه افراد تاثیر به سزایی داشته باشند. خوب است بدانید موفقیت تعاریف مختلفی دارد، ولی یک تعریف وجود دارد که تمام افراد موفق از آن استفاده می کنند. موفقیت فقط با شکست و پشتکار به دست می آِید. تمام افراد باید تلاش کنند تا بتوانند به هدف و کاری که دوست دارند دست پیدا کنند. ما در این مقاله قصد داریم به جملات انگیزشی کسب و کار بپردازیم، پس با ادامه مقاله همراه ما باشید.   

  دکتر ماکان آریا پارسا کارآفرین جوان

  آشنایی با جملات انگیزشی در باب کسب و کار

  همانطور که پیش از این ذکر شد جملات انگیزشی کسب و کار می توانند در روحیه اثر مثبت داشته باشند. از جملات انگیزشی کسب و کار می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  یکی از جملات انگیزشی کسب و کار این جمله می باشد: سعی کنید با افراد مثبت شروع کنید، بهترین قوانین را برای خود بساز، با کارکنانت مهربان باش و به آنها روحیه بده. اگر تمام این کارها را به صورت مدام و موثر انجام دهی، می توانی به موفقیت برسی. این جمله انگیزشی از لی لاکوکا است.

  طبق صحبت های دکتر ماکان اریا پارسا از جملات انگیزشی کسب و کار می توان به این جمله اشاره نمود: اعتبار متعلق به مردی می باشد که همیشه در صحنه حاضر است. صورت این مرد همیشه با عرق و خاک آمیخته شده است. او بسیار نترس و شجاع در تلاش است و امکان دارد بارها طعم سقوط را نیز بچشد اما هیچ گاه تسلیم نمی شود. به یاد داشته باشید هیچ موفقیت و کسب و کاری بدون زحمت و یک شبه به دست نمی آید. این جمله از تئودور روزولت است. 

  از جملات انگیزشی کسب و کار می توان این جمله را مثال زد: همیشه باید پایان کار را در نظر بگیری و هر روز اطمینان حاصل کنی که برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را می کنی. این جمله زیبا از رایان الیس است.

  یکی از جملات انگیزشی کسب و کار این جمله معروف است: اگر چه امکان دارد رقابت برای برخی از افراد بسیار دشوار و پیچیده باشد، ولی برای برای بازار این بهترین تکنیک است، زیرا این گزینه را تضمین می کند که تنها بهترین ها پیروز عرصه میدان هستند.       

  جملات زیبا در مورد کسب و کار

  جملات زیبا در مورد کسب و کار

  لازم به ذکر است ما در این بخش قرار است به جملات زیبا در مورد کسب و کار بپردازیم:

  از جملات زیبا در مورد کسب و کار می توان این جمله را مثال زد: به اعتقاد دکتر ماکان آریا پارسا مدیران کسب و کارهای بسیار بزرگ، نخست یک چشم انداز واقعی می سازند. پس از آن نسبت به آن کار شور و اشتیاق زیادی در خود ایجاد می کنند و برای اینکه به هدف خود برسند بی وقفه تلاش می کنند. این جمله بسیار زیبا از جک ولش است.

  یکی از جملات زیبا در مورد کسب و کار این جمله معروف از لوییزا می الکات است. خوب بودن زیباترین سرمایه ای است که کسب و کار زندگی می تواند بر پایه آن ساخته شود. در این صورت اگر ثروت و شهرت هم به طور کامل از بین برود، خوبی ها دوام دارند. این تنها مورد است که می توانیم همراه خود به آن دنیا ببریم. این جمله مثبت و انگیزشی از اندرو کارنگی می باشد. 

  از جملات زیبا در مورد کسب و کار می توان این جمله بسیار زیبا را مثال زد: هر بار که کسب و کار بسیار موفقی را مشاهده نمودید، باید بدانید که فردی تنها یک بار در زندگی اش یک تصمیم جسورانه گرفته است. این جمله مثبت از پیتر دراکر می باشد.

  از جملات زیبا در مورد کسب و کار می توان این جمله مثبت را مثال زد: بر باور دکتر ماکان اریا پارسا شکست نمی تواند به هیچ عنوان نقطه مقابل موفقیت باشد، بلکه قسمتی از موفقیت محسوب می شود و همواره با آن است. این جمله زیبا از آریانا هافینگتون می باشد.

  جملات بزرگان کسب و کار

  جملات بزرگان کسب و کار

  در این بخش به بررسی جملات بزرگان کسب و کار می پردازیم. در ادامه چند جمله بسیار زیبا را با یک دیگر مرور می کنیم:

  • فیل نایت درباره کسب و کار گفته است: به هنگام بازی باید قوانین را رعایت نمایید ولی کماکان وحشی و فرز باشید.
  • پروفسور روستا پدر علم بازاریابی نوین ایران درباره کسب و کار گفته است: چه دوست داشته باشیم و چه نه، دنیا دنیای فروش می باشد، ولی فروش تحمیلی مثل قدیم دیگر کارایی چندانی ندارد. فروش پاسخگو خود به تنهایی می تواند پلی برای رسیدن به موفقیت باشد.
  • ایلان ماسک مالک تسلا و اسپیس ایکس گفته است: باید دائما به این فکر کنید که چگونه می توانید کارها را درست انجام دهید. همیشه باید سعی کنید خودتان را زیر سوال ببرید و از شکست نیز ترس و واهمه ای نداشته باشید. 
  • پیتر شوتر مدیر عامل پورشه گفته است: سعی کنید در شرکت خود شخصیت ها را استخدام نمایید پس از آن مهارت های مختلف را پرورش دهید.
  • آنائیس نین نویسنده مشهور درباره کسب و کار گفته است: روزی می رسد که شما متوجه می شوید بی حرکت ماندن بسیار سخت و دشوارتر از خطری می باشد که برای رشد و ارتقای خود باید می پرداختید.
  • لئوناردو دیکاپریو هنرپیشه و فعال محیط زیست درباره کسب و کار گفته است: باید سعی کنید دشمنان خود را با موفقیت بکشید و سعی کنید تنها با یک لبخند آنها را دفن کنید.
  • توماس جی واتسون درباره کسب و کار گفته است: شما باید دوستانی برای خودتان انتخاب کنید که مجبور شوید برای با آنها بودن تبدیل به آدم بهتری شوید.
  ، جملات انگیزشی کاری

  جملات انگیزشی کاری

  در این بخش قرار است به جملات انگیزشی کاری و طبق نظر دکتر ماکان اریا پارسا بپردازیم:

  • ریچارد برانسون گفته است: فرصت های تجارت و بیزینس به اتوبوس شباهت دارند. همیشه اتوبوس های دیگر در حال آمدن هستند. این جمله را اگر بررسی کنیم متوجه می شویم که چقدر در دنیای رومره تکرار می شود.
  • دیل کارنگی می گوید: اصلی ترین چیزها در دنیا توسط انسان هایی رقم خورده است که تلاش کرده اند. حتی اگر هیچ امیدی به برد و برنده شدن نداشتند.
  • هارولد جینین می گوید: در دنیای بیزینس ها همه در پی دو چیز هستند و تا به آنها نرسند دست از تلاش برنمی دارند. نخستین گزینه پول است و دومی تجربه می باشد. شما اول باید تجربه را به طور کامل به دست آورید و اطمینان حاصل نمایید که پول به دنبال آن خواهد آمد.
  • رید هافمن درباره کسب و کار می گوید: فرقی ندارد که شما چقدر باهوش باشید و چه استراتژی مثبتی را در پیش گرفته اید. به یاد داشته باشید اگر به تنهایی بازی کنید دائم از تیم حریف شکست می خورید. این جمله تکان دهنده می تواند پاسخ بسیاری از سوالات را بدهد. 
  • کالین پاول می گوید: هیچ رازی برای موفقیت کارساز نیست، بلکه همه چیز به سخت کوشی و یاد گرفتن از شکست ها وابسته می باشد. درس گرفتن از شکست ها بسیار مهم می باشد.
  • جک ولچ درباره کسب و کار گفته است: سازمانی که به طور کامل توانایی یادگیری داشته باشد و بتواند یادگیری را خیلی سریع به مرحله اجرا درآورد بی شک برنده میدان خواهد بود.
  موفقیت و رسیدن به آن

  چندین سخن انگیزشی درباره تجربه

  در این بخش به سخنان انگیزشی در باب تجربه می پردازیم:

  • نباید وارد بازی که درکش نمی کنیم شویم، حتی اگر در زندگی خود افراد زیادی را می بینیم که از طریق پول به موفقیت زیادی رسیده اند. موفقیت باید از راه تلاش و کوشش به دست بیاید. آن زمان می توان گفت تمام تلاش خود را کردیم و نتیجه نیز گرفتیم.
  • جان دیویی فیلسوف بزرگ گفته است: ما از تجربه به هیچ عنوان درس نمی گیریم، بلکه ما از با درایت و تامل می توانیم درس های زیادی از تجربه بگیریم.
  • چه بیست ساله باشید چه هشتاد ساله مهم نیست، زمانی که شما یادگیری را به طور کامل قطع کنید به طور کامل پیر شده اید. این جمله با مفهوم و زیبا از هنری فورد تاجر بزرگ است.
  • تونی رابینز سخنران انگیزشی گفته است: اگر پیشرفت و رشد چندانی در زندگی تان نداشته باشید پس شما در حال نابود شدن هستید. سعی کنید برای خود خوشی های کوچک ایجاد کنید تا بتوانید از زندگی لذت ببرید.
  نگاهی به تجربه کاری

  متن های زیبا درباره انگیزش کاری

  در این نوشتار مقاله جملات انگیزشی کسب و کار را مورد بررسی قرار دادیم. ما در این بخش قرار است چند متن زیبای انگیزش کاری را بررسی نماییم:

  • جانی کارسون گفته است: به هیچ عنوان در کاری که به آن علاقه ای نداری نمان. اگر کاری را که دوست داری و از آن لذت می بری را انجام دهی می توانی آرامش زیادی به دست آوری. به یاد داشته باشد اگر از نعمت سلامتی برخوردار هستی پس تو به موفقیت درونی دست پیدا کرده ای.    
  دکتر ماکان آریا پارسا کارآفرین موفق
  • برای اینکه سرمایه خود را بالاتر ببریم باید برنامه ریزی کنیم. به یاد داشته باشید زمانی که کارهای بسیار زیادی برای خودت انجام می دهی باید درباره کارهای بزرگ بسیار عمیق فکر کنی تا کارهای کوچک بتوانند در مسیر درست قرار بگیرند. این جمله زیبا و مثبت از الوین تافلر است.   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای