• ماکان آریا پارسا مشاوره کسب و کار بین الملل معتقد است که خرید کسب و کار در کانادا از جمله روش های بسیار جذابی است که سرمایه گذاران می توانند از طریق راه اندازی و خرید کسب و کار یا فرنچایز، اقدام به مهاجرت به کشور کانادا نمایند. در این مقاله به ارائه توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم و شما را با برخی جزئیات آن آشنا خواهیم ساخت.

  دکتر ماکان آریا پارسا کارآفرین موفق

  آیا خرید کسب و کار در کانادا امکان پذیر است؟

  کسانی که در کانادا می خواهند یک کسب و کار جدید را آغاز کنند و از این طریق وارد این کشور شوند، بهتر است بدانند که امکان خرید کسب و کار در کانادا وجود دارد. همانطور که می دانید، امکان ورود به کانادا از طریق مالکیت تجاری و سرمایه گذاری وجود دارد. خرید کسب و کار در کشور کانادا، ایده و راهکار بسیار مناسبی است که سرمایه گذاران خارجی می توانند از طریق آن به این کشور مهاجرت کنند. همچنین یک جریان درآمدی داشته باشند. شما با واجد شرایط شدن تحت برنامه ویزای کار کارآفرینی این کشور، می توانید مهاجرت کنید. زمانی که یک کسب و کار را خریداری می کنید، به طور کلی مبلغ مشخصی را برای کل کسب و کار می پردازید. در خرید کسب و کارها باید به این نکته توجه کنید که خرید باید با قیمت های تعیین شده انجام شود تا هزینه تهیه هر دارایی مشخص شده باشد.

  خرید کسب و کار در کانادا

  با این حال توجه کنید که پیدا کردن یک تجارت قوی با پتانسیل رشد عالی برای سفر مهاجرتی شما پیچیده است. شما باید کسب و کاری را انتخاب کنید که با مهارت ها، تجربه قبلی و اهداف مالی شما مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، خرید کسب و کار در کانادا باید الزامات تعیین شده توسط مقامات مهاجرت کانادا را داشته باشد. فرض کنید قصد دارید به عنوان مالک کسب و کار یا یک کارفرما به کانادا مهاجرت کنید. در این صورت، باید به مقامات مهاجرت کانادا نشان دهید که فعالیت های تجاری شما در کانادا “منافع اقتصادی قابل توجهی” برای این کشور به همراه خواهد داشت. در این صورت سه گزینه پیش روی شما است:

  • حالت اول آن است که یک کسب و کار را در بخش های کلیدی اقتصاد بخرید.
  • حالت دوم آن است که اقدام به خرید یک کسب و کار منافع قابل توجه دارد، نمایید.
  • حالت سوم آن است که سرمایه زیادی را برای ایجاد تجارت و یا مشاغل کانادایی به این کشور منتقل کنید.

  بهترین بیزینس در کانادا چیست؟

  برای خرید کسب و کار در کانادا شما قادر هستید تا از بیزینس های که در ادامه به شما معرفی می شود، ایده بگیرید. به این نکته توجه کنید که اقتصاد کانادا تحت سلطه صنعت خدمات است که سه چهارم کانادایی ها را استخدام می کند. همچنین این کشور رتبه سوم راه اندازی کسب و کار را در گزارش سهولت انجام کسب و کار در کانادا دارد. برخی از بهترین شغل ها در هر صنعت در این کشور به شرح زیر هستند:

  صنعت خودرو سازی

  در این بخش برای خرید کسب و کار در کانادا می توانید به مشاغلی همچون فروشگاه تایر، ایستگاه های خدمات خودرو، آموزشگاه رانندگی و نیز تعویض روغن و غیره اشاره کرد. صنعت خدمات خودرو یکی از زمینه های کاری پر از پتانسیل در این کشور است. به همین خاطر موارد بسیاری را به عنوان بهترین بیزینس در کانادا می توان در نظر گرفت.

  بهترین بیزینس در کانادا

  مشاوره ایده های تجاری

  کارشناسان و متخصصان صنایع مختلف در کشور کانادا همواره به دنبال ایده های کسب و کار مشاوره سودآور برای انجام کاری متفاوت، لذت بردن از انعطاف پذیری شغلی بیشتر و کسب درآمد بیشتر هستند. این تقاضا سبب شده است تا شغل مشاوره ای جزوی از موارد مهم و بهترین بیزینس در کانادا به شمار آید. شما می توانید در این حوزه مشاغلی از جمله متخصصین مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی، مشاور سئو، آژانس های روابط عمومی برای همکاری با رسانه ها و غیره را در نظر داشته باشید.

  ماکان آریا پارسا کارآفرین خوش فکر ایرانی

  کسب و کارهای زیبایی

   صنعت زیبایی و آرایشی در کانادا در حال رونق است و به همین خاطر می توان آن را در لیست موارد قابل توجه خرید کسب و کار در کانادا درنظر گرفت. انجمن لوازم آرایشی بهداشتی و عطری کانادا (CCTFA) گزارش می دهد که گردش مالی این صنعت در کانادا سالانه 9.5 میلیارد دلار است. از مواردی که می تواند در بخش بهترین بیزینس در کانادا از صنعت زیبایی به آن اشاره کرد، می توان به سالن های زیبایی، آرایشگری و نیز فروشگاه های اینترنتی در این حوزه پرداخت.

  در سایر زمینه ها می توان راجع به بهترین بیزینس در کانادا نیز به مشاغلی همچون تولید محصولات چوبی، کافی شاپ ها، خدمات نظافتی، مدیریت رویدادها، بوتیک ها و غیره اشاره کرد.

  این مطلب ادامه دارد … .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای