• به گفته دکتر ماکان آریا پارسا مشاغل خانگی موفق متعددی وجود دارند که موجب اشتغال زایی برای افراد زیادی شده اند. در چندین سال اخیر به دلیل فشار اقتصادی زیادی که تمامی مردم را درگیر کرده است، روز به روز به تعداد کار آفرینانی که اقدام به راه اندازی کسب و کارهای خانگی می نمایند، اضافه می شود. هر چند راه اندازی یک کسب و کار خانگی دارای ریسک و زحمت های زیادی است و یک شبه به ثروت نمی رساند، ولی افرادی که با برنامه ی اصولی اقدام به راه اندازی آن نمایند، بدون شک موفق خواهند شد.

  راه اندازی مشاغل خانگی موفق دارای برخی چالش هایی هم می باشد. اولین چالشی که ممکن است در زمان شروع یک کسب و کار خانگی مواجه شد، انتخاب نوع کار است. برای این کار باید قبل از این که به فکر راه اندازی یک کسب و کار اصولی و متناسب با علایق و توانایی هایی خود باشید، باید به ایده هایی فکر کنید که زودبازده باشند. سپس باید این موضوع را در نظر گرفت که به چه صورت می توان از ایده های خود کسب درآمد کرد. اصولا به سه شکل می توان از طریق مشاغل خانگی موفق اقدام به کسب درآمد کرد. روش های کسب درآمد از مشاغل خانگی به شرح زیر هستند:

  1. فروش محصولات
  2. فروش مهارت
  3. فروش دانش

  بهبود، توسعه و طراحی وب سایت و اپلیکیشن

  یکی از سودآورترین مشاغل خانگی موفق،، توسعه و طراحی وب سایت و اپلیکیشن می باشد. در چندین سال اخیر به خاطر گستردگی استفاده از فضای مجازی و اینترنت، اکثر کسب و کارها به دنبال ساخت و طراحی وب سایت و یا اپلیکیشن برای فروش محصولات و ارائه ی خدمات خود هستند. شما می توانید با شرکت در آموزش های طراحی وب سایت و اپلیکیشن، مهارت مورد نیاز را برای این کار به دست آورده و در این حوزه مشغول به فعالیت و کسب درآمد باشید.

  سودآورترین مشاغل خانگی

  کسب و کار اینترنتی در منزل با مترجمی

   به اعتقاد دکتر ماکان آریا پارسا مترجمی یکی دیگر از سودآورترین مشاغل خانگی موفق  می باشد. در حال حاضر این ایده از مشاغل خانگی از درآمد بسیار بالا و قابل توجهی برخوردار است. در صورت تسلط به زبان های خارجی، حتما روی گزینه ی ترجمه  فکر کنید، چون می توانید در خانه با استفاده از این ایده درآمدزایی کنید. همین طور به راحتی می توانید بدون حضور فیزیکی در جامعه، کسب و کار خود را توسعه دهید.

  پشتیبانی وردپرس

  یکی دیگر از مشاغل خانگی موفق، پشتیبانی ورد پرس است. اکثر کسب و کارهای اینترنتی برای وب سایت خود نیاز به پشتیبان وردپرس دارند. در صورتی که شما تسلط کافی به وردپرس داشته باشید می توانید چندین سایت را به صورت همزمان پشتیبانی کرده و به مشکلات CSS ایجاد شده بپردازید. این کسب و کار یکی از مشاغل پردرآمد به شمار می آید و روز به روز به تعداد متقاضیان این شغل اضافه می شود.  همین طور این ایده یکی از ارزانترین مشاغل خانگی بوده و نیازی به سرمایه ی آن چنان ندارد.

  کسب درآمد از طریق نوشتن محتوای تبلیغاتی

   از دیدگاه دکتر ماکان آریا پارسا یکی دیگر از راه های کسب درآمد از طریق نویسندگی، نوشتن متون تبلیغاتی می باشد. این تبلیغات می توانند به صورت آگهی در یک صفحه ی وب، یک متن برای بیلبورد یا کمپین تبلیغاتی یا حتی بروشور برای یک مجموعه باشد. نگارش متن این محتواها باید به صورتی باشد که جنبه ی بازاریابی و تبلیغاتی داشته باشد. چون شرکت ها مبلغ های بسیار زیادی را در ازای آن تبلیغات پرداخت می کنند.

  فریلنسری

   فریلنسری یکی از سودآورترین مشاغل خانگی می باشد. فریلنسر به افرادی گفته می شود که به صورت دورکاری اقدام به انجام پروژه هایی می کند. امروزه شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که به جای استخدام افراد، سعی می کنند تا پروژه های خود را به دست فریلنسرها بسپارند تا آن ها این کار را انجام دهند. فریلنسرها می توانند با پذیرش انواع سفارش ها به شکل دورکاری و از خانه مشغول به فعالیت و کسب درآمد باشند.

  ارزانترین مشاغل خانگی

  برگزاری دوره های آموزشی مجازی

   بر باور دکتر ماکان آریا پارسا یکی دیگر از ایده های مشاغل خانگی موفق که دارای درآمد بسیار بالایی می باشد، تدریس مجازی است. شما می توانید از این روش درآمد قابل توجهی داشته باشید. موضوع آموزشتان می تواند هر چیزی باشد که شما در آن تبحر دارید. به عنوان نمونه اگر در ویرایش ویدیو و یا ساخت آن تبحر دارید، می توانید با آموزش مجازی آن به درآمد قابل توجهی برسید.

  دیجیتال مارکتر

   دیجیتال مارکتر را در حال حاضر می توان یکی از موفق ترین مشاغل اینترنتی در چندین سال اخیر دانست. دیجیتال مارکتینگ با انجام گرافیک و تصویرسازی سایت، ادمین سایت، طراحی و تبلیغات و بازاریابی می تواند به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کند. این ایده یکی دیگر از ارزانترین مشاغل خانگی به شمار می آید که نیازی به سرمایه ی بالا ندارد.

  کسب و کار اینترنتی در منزل با سئو

   از دیگر مشاغلی که می توان در محتوای مشاغل خانگی موفق به آن اشاره کرد، سئو یا بهینه سازی سایت برای گرفتن رتبه در موتورهای جست و جو می باشد. هر اندازه وب سایت کسب و کاری در نتایج اول موتورهای جست و جو قرار بگیرد، از تاثیر بسیار بالایی در فروش و افزایش ترافیک آن خواهد داشت. افرادی که اقدام به انجام این کار می کنند باید نحوه ی استفاده از کلمات کلیدی را با توجه به محتوای سایت بتوانند تحلیل کنند.

   طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز سایت های آموزشی یکی دیگر از انواع مشاغل اینترنتی، سایت های آموزشی هستند. در حال حاضر سایت های آموزشی متنوعی در فضای اینترنت وجود دارند که در زمینه های متفاوت برای موضوعات مختلفی ایجاد شده اند. صاحبان این سایت ها در ازای فروش محتوای آموزشی خود از کاربران خود، مبلغ مشخصی را دریافت می کنند. بعضی از این سایت های آموزشی، دارای حق اشتراک ماهانه و سالانه هستند. همین موضوع موجب کسب درآمد آن ها می شود.

  این مطلب ادامه دارد…

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای