• کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند، اشخاص نسبتا مشهوری هستند که همه ما حداقل یک بار نام آنها را شنیده ایم. این کارآفرینان موفق و شناخته شده، با ایجاد شغل برای چند صد یا حتی چند هزار نفر، همواره به توسعه ایران کمک زیادی کرده اند. در دهه های گذشته، ایران شاهد ظهور و رشد کارآفرینان برجسته زیادی بوده است. این کارآفرینان را می توان به عنوان یک نمونه موفق از تلاش، ایمان و پشتکار در نظر گرفت. جالب است بدانید که خدمات ارائه شده توسط این کارآفرینان، توسط همه اکثر ما حداقل یک بار مورد استفاده قرار گرفته است.

  ماکان آریا پارسا

  به گفته دکتر ماکان آریا پارسا آشنایی با تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند، به شما اجازه می دهد تا انگیزه کافی برای ایجاد تحول در زندگی خود را دریافت نمایید. خیلی از اوقات، زندگی ما فقط به یک جرقه کوچک نیاز دارد تا متحول شود. امروز ما قصد داریم تا به کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند بپردازیم. همچنین، یک سری اطلاعات پر اهمیت در مورد زندگینامه افراد ایرانی فقیری که ثروتمند شدند برای شما آماده کرده ایم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بررسی زندگینامه آنها، با ما همراه شوید.

  مشهور ترین تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند، کدام اند؟

  در دنیای کسب و کار، ریسک پذیری اهمیت زیادی دارد. مشهور ترین تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند، با مهارت ریسک پذیری خود توانستند به سود زیادی دسترسی پیدا نمایند. ایمان به ایده اولیه و تلاش برای رسیدن به خواسته ها، مهم ترین ویژگی ایست که در این افراد مشاهده می شود.

  طبق نظر دکتر ماکان آریا پارسا غلامعلی سلیمانی، اولین مورد لیست مشهور ترین تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند، قرار گرفته است. این کارشناس با تلاش و کوشش نسبت به تاسیس هلدینگ سولیکو اقدام نمود. به عقیده خیلی از کارشناسان فعال در این زمینه، غلامعلی سلیمانی را می توان به عنوان یک نمونه برجسته کارآفرینی در حوزه اینترنت در نظر گرفت. در حال حاضر او بیش از چهارده کارخانه مختلف داشته و روی بیست زیر مجموعه متنوع نظارت می کند.  

  تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند

  بابک بختیاری، با تاسیس برند آیس پک توانست نام خود را در لیست کارآفرینان موفق ایرانی برای همیشه ثبت کند. بابک بختیاری متولد سال 1357 است. طبق نظر دکتر ماکان آریا پارسا او از همان ابتدای نوجوانی به دنبال کار و کسب درآمد بود. او به خاطر مشکلات مالی و زندان، تصمیم به راه اندازی ایده آیس پک گرفت. با راه اندازی برند آیس پک، آقای بختیاری توانست طی بازه زمانی کوتاهی به سود فوق العاده مطلوبی دسترسی پیدا نماید. او در عرض 6 ماه، بیش از 106 شعبه مختلف در سراسر ایران تاسیس نمود.

  افرادی که بدون سرمایه در ایران ثروتمند شدند چه کسانی هستند؟

  حال که با تولید کنندگان مطرح و موفق ایرانی آشنا شدیم، شاید شما هم از خود می پرسید که به صورت دقیق کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند چه کسانی هستند؟ در ادامه شما می توانید چند مورد از مشهور ترین کارآفرینان ایرانی فعال در حوزه تکنولوژی و ارتباطات را مشاهده نمایید.

  مجید حسینی نژاد، اولین شخصیتی است که می توان او را در لیست کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند، قرار داد. این کارآفرین نسبت به راه اندازی علی بابا اقدام نموده است. علی بابا یک پلتفرم مجازی به حساب می آید که در زمینه ارائه خدمات مربوط به سفر فعال است. رزرو هتل، بلیط هواپیما، بلیط قطار و برگزاری تور های مختلف از جمله مهم ترین خدمات این پلتفرم به حساب می آیند. شما می توانید برنامه های سفر داخلی و خارجی را با استفاده از خدمات علی بابا، به راحتی پیاده سازی نمایید.  

  دومین شخصیت قرار گرفته در این لیست، به میلاد منشی پور اشاره دارد. میلاد منشی پور در سال 1395 نسبت به راه اندازی تپسی اقدام نمود. تپسی یکی از مهم ترین سامانه های درخواست خودرو آنلاین در ایران به حساب می آید که خدماتش را همواره با تضمین ارائه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. در ابتدای فعالیتش، تپسی یک شرکت کوچک بود و خدماتش را فقط به کاربران تهرانی ارائه می کرد. امروزه تپسی گسترش یافته و بیش از چند میلیون شغل برای راننده های مختلف ایجاد کرده است.  

  برادران محمدی، سومین موردی هستند که در لیست مشهور ترین کارآفرینان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند قرار می گیرند. برادران محمدی را می توان به عنوان مهم ترین بنیان گذاران بزرگترین بازار تجارت الکترونیک ایران در نظر گرفت. این دو برادر با راه اندازی کسب و کار اختصاصی خودشان یعنی دیجی کالا، توانستند زندگی افراد زیادی را دگرگون کنند. امروزه دیجی کالا بیش از چند هزار شغل برای افراد ایجاد کرده و همواره در حال توسعه تیمش می باشد. این شرکت در طی 5 سال، برای 10 هزار نفر اشتغال زایی کرده است.

  زندگینامه افراد ایرانی فقیری که ثروتمند شدند

  نقاط مشترک زندگینامه افراد ایرانی فقیری که ثروتمند شدند!

  طبق صحبت های دکتر ماکان آریا پارسا اگر به زندگینامه افراد ایرانی فقیری که ثروتمند شدند نگاه کنید، متوجه وجود یک سری نقاط اشتراک می شوید. تولد در یک خانواده فقیر، جلوی پیشرفت هیچکس را نمی گیرد. این افراد در اولین مرحله، اهدافشان را در زندگی را مشخص کرده و به خودشان برای رسیدن به این اهداف، ایمان داشته اند.

  در مرحله بعد آنها همه تلاش خود را به کار گرفته اند تا غیر ممکن را به ممکن تبدیل نمایند. بدون تلاش، امکان موفقیت برای هیچکس وجود ندارد. در نهایت، آنها از نظر ماهی به صورت هوشمندانه وضعیت خود را مدیریت کرده و خلاقیت و نوآوری را به کارشان وارد نموده اند.

  معرفی زنان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند!

  به گفته دکتر ماکان آریا پارسا لیست کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند، فقط شامل مردان موفق نیست! خیلی از زنان هم با استفاده از ایده های ناب و حمایت اطرافیان، با موفقیت های گسترده ای مواجه شدند.

  نازنین دانشور، نمونه ای از این کارآفرینان موفق به حساب می آید. حتما شما هم تا به امروز حداقل یک بار نام مجموعه تخفیفان را شنیده اید. خانم دانشور به عنوان برترین جوان کارآفرین در ایران برگزیده شده است. پلتفرم تخفیفان، یک پلتفرم پر اهمیت و کاربردی به حساب می آید که شغل های زیادی را برای افراد مختلف ایجاد کرده است. با استفاده از خدمات این پلتفرم، کاربران می توانند نسبت به دریافت تخفیف های گسترده هنگام خرید اقدام نمایند.  

  افرادی که بدون سرمایه در ایران ثروتمند شدند

  سهیلا سلحشور کردستانی، با تاسیس شرکت کیوتک در سال 1380 توانست نام خود را در لیست زنان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند، جاودان نماید. کیوتک در زمینه تولید تجهیزات پزشکی فعال بوده و سالانه جان چندین هزار انسان مختلف را نجات می دهد.

   سهیلا سلحشور کردستانی

  نکات مهم برای راه اندازی و توسعه کسب و کار

  هر فردی با تلاش و کوشش می توان نام خود را در لیست کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند، ثبت نماید. کارآفرینانی که امروز به آنها اشاره کردیم، سرمایه زیادی را در اختیار نداشتند. خیلی از آنها فقط با استفاده از یک ایده ساده توانستند به موفقیت و شهرت دسترسی پیدا کنند. اگر شما هم به دنبال ایجاد تحول در زندگی خود هستید، لزوما باید به یک سری نکات خاص توجه کنید.

  اولین نکته به تلاش شما اشاره دارد. شما همواره باید همه تلاش خود را به کار گیرید تا بازدهی مطلوبی را نیز کسب نمایید. عدم توجه به این مسئله، احتمال اینکه بتوانید به عنوان یک کارآفرین موفق شناخته شوید را کاهش می دهد.

  دومین نکته ای که شما باید آن را مد نظر قرار دهید، به ایده اولیه اشاره دارد. یک ایده مناسب می تواند شما را از صفر به صد برساند. با پیشرفت هایی که در تکنولوژی ایجاد شده است، شما می توانید ابزار هایی همچون هوش مصنوعی را نیز برای پیدا کردن یک ایده مناسب مورد استفاده قرار دهید.

  دکتر ماکان آریا پارسا

  کلام آخر

  امروز، ما سعی کردیم به کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند بپردازیم. مسلما لیست تولیدکنندگان موفق ایرانی که با سرمایه اندک شروع کردند، یک لیست طولانی است. این کارآفرینان لزوما در ایران فعال نبوده و خدمات خود را به دیگر کشور ها هم ارائه می نمایند. جالب است بدانید که تعداد کارآفرینان موجود در این لیست، روز به روز در حال افزایش است. امروزه فرصت های فراوانی برای کارآفرینی و اشتغال زایی اطراف ما قرار گرفته است. هر کدام از این فرصت ها می توانند یک فرد عادی را به یک کارآفرین یا یک تولید کننده معتبر و مشهور تبدیل نمایند.

  با دریافت مشاوره و شروع کار در زمان مناسب، شما می توانید نام خود را در لیست کارآفرینان موفق ایرانی که از صفر شروع کردند قرار دهید. دریافت مشاوره اهمیت زیادی دارد. با استفاده از خدمات مشاورین حرفه ای و تعلیم دیده، افراد به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانند روند آینده شغلی خود را متحول سازند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای